0551 040 43 07 - petricorvet@gmail.com
Genel Muayene

Genel Muayene

Bir veteriner hekimin evcil hayvanın genel sağlık durumunu incelemek ve tanı koymak için yaptığı tıbbi değerlendirmedir.

Genel Muayene

Bir veteriner hekimin evcil hayvanın genel sağlık durumunu incelemek ve tanı koymak için yaptığı tıbbi değerlendirmedir. Genellikle bir hastanın ilk ziyaretinde gerçekleştirilir ve veteriner hekim hastanın tıbbi geçmişini, şikayetlerini, semptomlarını, aile geçmişini ve yaşam tarzı faktörlerini değerlendirir. Bu değerlendirmenin ardından, hekim fiziksel muayene yapabilir, laboratuvar testleri, görüntüleme testleri veya diğer testler gibi ek tıbbi testler isteyebilir. Genel muayene, hastalıkların erken teşhisinde ve önlenmesinde önemli bir rol oynar.
BEYLİKDÜZÜ PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Adres: Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:46 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0551 040 43 07 E-posta: petricorvet@gmail.com Web: www.petricorvet.com ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Kliniğimiz 09:30 - 23:00 arası aktif ve 7/24 Acil olarak hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Genel Muayene
Bizi Arayın