0551 040 43 07 - petricorvet@gmail.com
Koruyucu Hekimlik

Koruyucu Hekimlik

BEYLİKDÜZÜ PETRİCOR VETERİNER KLİNİĞİ en iyi hizmeti sunabilmek için Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı mahallesinde Veteriner sağlık hizmetine başlamış bulunmaktadır.

Koruyucu Hekimlik (Veteriner Hekimlik)

BEYLİKDÜZÜ PETRİCOR VETERİNER KLİNİĞİ en iyi hizmeti sunabilmek için Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı mahallesinde Veteriner sağlık hizmetine başlamış bulunmaktadır. Petricor VETERİNER KLİNİĞİ bünyesinde hastalarımızın CR, Röntgen, Biyokimya, Hemogram, Mikroskop, Video Otoskop, Hasta başı monitörü, Yoğun Bakım vb. donanımsal ekipmanları ile Beylikdüzü ve tüm İstanbul’da Pet hayvanlarına V.İ.Pet sağlık hizmeti sunan VETERİNER KLİNİĞİ'dir. Veteriner Kliniği olarak hastalarımız için özel olarak kurulmuş olan Petricor Veteriner Kliniği mobil uygulamamızı Play Storedan indirerek Veteriner Kliniğimizden aldığınız hizmeti takip edebilir. Röntgen görüntülerini görebilir, kan tahlilleri ve idrar Tahlillerini görüntüleyebilir ve randevu, aşı tariherini sizler cep telefonlarınızdan takip edebilirsiniz. Veteriner Kliniği olarak can dostlarımız için güncel bilimsel veriler ışığında ilerliyor ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Veteriner Kliniği bünyemizde sadece sağlık hizmeti değil onun yanında petshop ve traş kuaför hizmeti de vermekteyiz. Petshop bölümümüzde hayvan sağlığına zararlı olabilicek hiçbir ürün bulundurmamaktayız. Premium düzeyde mamalar olan Proplan, Vetlife ve Unıque marka mamalar ve ekstra olarak Royal canin markalarıda yer almaktadır. Veteriner Kliniğimizde Aminosol, Ear washer, eye washer, Zootech gliserin iode, Dermatopic, Haematoplus, Lysine Force, Vit d3, Virbac kedi köpek şampuanı, kedi malt, çiğnenebilir köpek burgu sütlü kemik Dr natür dan Milk thistle, Brewers Yeast, PMI, Vitta–c, Relax, Cardıo, Runflex, Multflex, Joint flex besin takviyeleri Vet expertin süper premium ürünleri bulunmaktadır. Veteriner Kliniğimizde yumuşak doku, Kemik doku cerrahisi, ağız ve diş sağlığı, Doğum vejinekoloji, Dermatoloji, Kedi köpek iç hastalıkları, Genel muayene, Evde muayene, Rapor düzenleme, Hospitalizasyon, Göz yaşı ve korneal fluoresin uygulaması,Pansuman, yara temizliği, Lavman, Profesyonel hospitalizasyon, Mide sondası uygulama, Sıvı drenajı, Kan transfüzyonu, Sıvı tedavisi, Biyokimyasal parametreler, Koruyucu hekimlik, Dışkı muayenesi, Deri kazıntısı, İlaçlı banyo uygulaması, İlaçlı röntgen, Sistogram, Ultrasonografik muayene, Sedasyon uygulama, Dental muayeneler, Dental radyografiler, Detertraj, Diş çekimi, Besin diyet düzenleme, Genel cerrahi operasyonları, Yabancı cisim çıkarma gibi işlemlerin bir çoğu Veteriner Kliniğimiz bünyesinde yapılmakta olup hastalarımıza 7/24 Acil olarak hizmet vermekteyiz.
BEYLİKDÜZÜ PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Adres: Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:46 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0551 040 43 07 E-posta: petricorvet@gmail.com Web: www.petricorvet.com ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Kliniğimiz 09:30 - 23:00 arası aktif ve 7/24 Acil olarak hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Koruyucu Hekimlik
Bizi Arayın