0551 040 43 07 - petricorvet@gmail.com
KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Petricor Veteriner Kliniği İstanbul Beylikdüzü'nde özel veteriner kliniği olarak 2021 yılında Vet. Hk. Mehmet Halil Erhan tarafından kurulmuştur. Deneyim ve bilgi birikimimiz, teknolojiyi ısrarlı takibimiz ve güncel pet gelişmelerini takip eden ekibimiz, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, ultrasondan oluşan görüntülü tanı ünitesi ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, V.İ.Pet yatılı tedavi, eve servis hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız. Amacımız dostlarımızın siz aileleri ile birlikte mutlu, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Can dostlarımızın yaşam kalitesini iyileştirmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde veteriner tıp hizmet sunabilmek için çabalamaktır. Veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir. "Beşeri hekimlik insan içinse, Veteriner Hekimlik insanlık içindir."
Petricor
Petricor
Petricor
Petricor
Petricor
Petricor
Petricor
Petricor
BEYLİKDÜZÜ PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Adres: Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:46 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0551 040 43 07 E-posta: petricorvet@gmail.com Web: www.petricorvet.com ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Kliniğimiz 09:30 - 23:00 arası aktif ve 7/24 Acil olarak hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın