0551 040 43 07 - petricorvet@gmail.com

Sunduğumuz Hizmetler

Genel Muayene

Genel Muayene

Bir veteriner hekimin evcil hayvanın genel sağlık durumunu incelemek ve tanı koymak için yaptığı tıbbi değerlendirmedir.
Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması, küçük dostlarımızın hastalıklardan korunması için yapılan en önemli uygulamalardan biridir.
Veteriner Dahiliye

Veteriner Dahiliye

Halk arasında iç hastalıkları olarak isimlendirilen dahiliye, geniş kapsamlı bir bilim dalı olması nedeniyle sağlık sorunu yaşayanlar için bir klavuz görevi üstlenmektedir.
Veteriner Diş

Veteriner Diş

Diş taşı temizliği, diş çekimi, peridontal hastalıkların tedavileri, orthodontik cerrahi işlemleri yapılmaktadır.
Veteriner Cerrahi

Veteriner Cerrahi

Kliniğimizde tüm müdehaleler, steril ortamda ve gelişmiş modern cihazların yardımı ile yapılmaktadır.
Veteriner Özel Cerrahi

Veteriner Özel Cerrahi

Cerrahi, İlaçla ya da başka tedavi yöntemleriyle iyileştirilemeyen hastalıkların, yaralanmaların, vücuttaki yapı bozukluklarının ameliyatla onarılmasına ya da hastalıklı organı kesip çıkararak iyileştirilmesine dayanır.
Veteriner Laboratuvar

Veteriner Laboratuvar

Kliniğimizde bulunan; Hemogram cihazı, Biyokimya cihazı, İdrar tahlil cihazı, Santrifüj cihazı, Mikroskop ve Hızlı test kitlerimiz ile birçok viral, bakteriyel, hormonal ve fizikler hastalık etkenlerinin önüne geçip tedavisini sağlamaktayız.
Veteriner Röntgen

Veteriner Röntgen

Dijital görüntüleme sistemleri, günümüzde teşhise gidilen yolda bir zorunluluk haline gelmiştir.
Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Mikroçip kayıp veya çalıntı hayvanların bulunması için geliştirilmiş bir yöntemdir. Çip okuyucu cihaz tarafından taranarak işlem gerçekleştirilir. İşlemler veteriner hekim tarafından gerçekleştirilir.
Koruyucu Hekimlik

Koruyucu Hekimlik

BEYLİKDÜZÜ PETRİCOR VETERİNER KLİNİĞİ en iyi hizmeti sunabilmek için Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı mahallesinde Veteriner sağlık hizmetine başlamış bulunmaktadır.
Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Kritik durumdaki hastalarımızın yaşam fonksiyonlarını tekrar düzenlemek ve hastamızı sağlığına kavuşturmak için yoğun bakım ünitemiz kliniğimizde hazır bulunmaktadır.
Pet Kuaför

Pet Kuaför

Kliniğimizde banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesimi yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında hijyene büyük önem gösterilmektedir. Kuaför işleri için randevu alınması sizin ve küçük dostlarınızın zaman kaybını önleyecektir.
Pet Shop

Pet Shop

Kliniğimizde küçük dostlarımızın ihtiyaç duyduğu aksesuar ve mamaların yanısıra, reçete mamaları da bulunmaktadır.
BEYLİKDÜZÜ PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Adres: Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:46 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0551 040 43 07 E-posta: petricorvet@gmail.com Web: www.petricorvet.com ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Kliniğimiz 09:30 - 23:00 arası aktif ve 7/24 Acil olarak hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın