0551 040 43 07 - petricorvet@gmail.com

Beylikdüzü Veteriner Klinikleri

BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ BEYLİKDÜZÜNDEKİ VETERİNER KLİNİKLERİ Beylikdüzü'ndeki Veteriner Klinikleri Hakkında Bilgiler Beylikdüzü'nde birçok veteriner kliniği bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şunlardır: 7/24 Acil Hizmet Sunanlar: • **Petricor Veteriner Kliniği - Beylikdüzü 7/24 Acil Veteriner](https://www.petricorvet.com/) (Haritada Gör): 4.9 yıldızlı, her gün 09.30-22.00 arası açık ve acil durumlar için 24 saat açık. Telefon numarası: +90 551 040 43 07. Diğer Donanımlı Bazı klinikler: **Petricor Veteriner Kliniği - Beylikdüzü 7/24 Acil Veteriner](https://www.petricorvet.com/) (Haritada Gör): 4.9 yıldızlı, her gün 09.30-22.00 arası açık ve acil durumlar için 24 saat açık. Telefon numarası: +90 551 040 43 07. Bunlar sadece birkaç örnek. Beylikdüzü'nde daha birçok veteriner kliniği bulunmaktadır. Hangi kliniğin sizin için en uygun olduğuna karar vermeden önce, kliniğin donanımsal olarak yeterli olup olmadığına, daha önce oradaki veteriner hekimlere ve ekibe gelen yorumlara bakarak bir ön bilgi edinebilirsiniz. Biz Petricor Veteriner Kliniği olarak Beylikdüzünde hizmet vermekteyiz ve Türkiyenin her bölgesinden hastalarımız bulunmaktadır. Kliniğimizde Dahiliye, Cerrahi , Acil Veteriner hizmetleri, Ağız ve diş sağlığı, Doğuma yardım, suni tohumlama, mikroçip uygulama, kemoterapi , elektromanyetik frekans ile ağrı azalması ve bir çok işlem uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için 0551 040 43 07 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca, veteriner kliniğini seçerken şunlara da dikkat edebilirsiniz: • Klinikte hangi veteriner hekimlerin çalıştığı: Veteriner hekimlerin deneyimi ve uzmanlık alanları hakkında bilgi edinin. • Klinikte hangi hizmetlerin sunulduğu: Acil veteriner hizmeti, cerrahi, diş bakımı gibi ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin klinikte sunulup sunulmadığını kontrol edin. • Klinikte kullanılan ekipmanların kalitesi: Klinikte modern ve kaliteli ekipmanların kullanıldığından emin olun. • Klinikte çalışan personelin tutumu: Personelin hayvanlara karşı sevgi dolu ve şefkatli olması önemlidir. • Klinik hakkında yapılan yorumlar: Diğer müşterilerin klinik hakkındaki yorumlarını okuyun. Umarım bu bilgiler Beylikdüzü'nde veteriner kliniği seçmenize yardımcı olur. Kediniz kustuğunda , kediniz yüksekten düştüğünde veya kediniz hastalandığında zaman kaybetmeyin altında yatan bir çok problem olabilir. Bu problemleri tespit ederken sizlerden aldığımız anamnezi değerlendirip ardından hastanın muayenesini yapacağız ve şüphelenilen hastalıklara yönelik kan testleri uygulayacağız. Teşhis ettiğimiz hastalığa yönelik tedavi protokolünüzü oluşturup hastanın iyileşmiş bir şekilde taburcu olmasına yardımcı olacağız. Beylikdüzü veteriner yazarak veya direkt veteriner kliniği yazarak arama yapabilirsiniz. Beylikdüzü Veteriner Kliniği Petricor:0551 040 43 07 iletişim numarasından randevu alabilir. Whatsapptan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BEYLİKDÜZÜ PETRICOR VETERİNER KLİNİĞİ Adres: Kavaklı Mah. Zağanos Paşa Sk. No:46 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0551 040 43 07 E-posta: petricorvet@gmail.com Web: www.petricorvet.com ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Kliniğimiz 09:30 - 23:00 arası aktif ve 7/24 Acil olarak hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın